My

21. prosince 2010 v 23:21 | Crowley ... |  Pro začátek
Zdravíčko lidi :-) … eh … chodí sem vůbec ještě někdo? … No nic … Po dlouhé době jsem si pročítala starší články tady u nás na blogu a narazila jsem na články ze září a října 2006, kde jsme vám na úvod blogu psaly něco o sobě. No, za ty 4 roky se toho dost změnilo, tak by možná chtělo malinko upravit informace ;-) …
Věřte, nevěřte - jména, bydliště ani data narození se nám nikterak nezměnila. Ale za to střední školu máme úspěšně za sebou, dokonce i maturitu se nám podařilo získat. Pak následoval rok na jazykové škole s výukou angličtiny, kterou jsme také úspěšně zakončily.
A pak se naše cesty rozešly.
Romanka se zapojila do pracovního procesu a Janička se bláhově, a naivně, vydala na vysokou školu. Zajisté nemusím říkat, kdo byl z nás dvou úspěšnější? Napovím vám, od ledna nastupuji do práce. Správně. Janička se dva roky plácala ve filosofii a pak musela nahlas vyslovit to, co věděla od první chvíle - obor, který si vybrala, byla chyba. A proto s úsměvem na tváři následuje Romanku a začne být výdělečně činná. Tedy ne, že bych celou dobu neměla brigádu, ale ta vás neuživí.
Co se týče našich zálib a koníčků, zde se také nic nezměnilo. Knížky, hudba, filmy. Nejsladší trojce.
Ale jedna věc se změnila zásadně … hmmm … jak to říct … no jednoduše si do našeho šatníku našla cestu růžová barva, která byla před těmi čtyřmi lety náš úhlavní nepřítel. Jo, všechno se jednou změní.
Ale co se nezměnilo, a za co jsem neuvěřitelně ráda, je to, že jsme stále kamarádky :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sigrid Sigrid | 27. prosince 2010 v 8:12 | Reagovat

:)

2 Schwarz Schwarz | 1. února 2011 v 20:42 | Reagovat

MY-4EVER :-D ... Ruku na srdce, kdo by to taky jiný s námi se zdravým rozumem přežil :-D

3 Crowley Crowley | 1. února 2011 v 20:48 | Reagovat

hehe :-D ... to je taky fakt :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama