4 Další díly - Darren Shan

5. srpna 2010 v 22:35 | Schwarz |  Literatura

Přináším sem další 4 díly ze ságy o poloupírovi Darrenu Shanovi.Děj: Evra ( hadí chlapec ) pan Hroozley ( Darrenův upíří učitel ) a nakonec Darren Shan ( poloviční upír )budou mít ve třetím díle problémy s krvežíznivým vampýrem Murloughem. A nejenom to, Darren se bude muset vypořádat ještě s něčím jiným. Se svou první láskou :)
Děj je velmi napínavý a svižný, četl se mi vskutku příjemně.
kdjfkldjDěj: Zde se Darren Shan a pan Hroozley vydávají na dlouhou cestu k upíří hoře. Pan Hroozley musí jít představit Darrena Shana upířím knížatům a obhájit své rozhodnutí, proč přeměnil chlapce na svého pomocníka.
Opět nemůžu napsat nic proti k tomuto dílu, líbil se mi a četl se moc dobře.
lůfklůDěj: Upíří knížata rozhodla o Darrenově osudu jasně - musí projít zkouškami smrti a dokázat tak, že si zaslouží stát se upírem ( až dozraje do určitého věku ). Ovšem má to jeden háček, jestliže Darren neuspěje u zkoušek, bude popraven. A tak se Darren pouští to nebezpečných zkoušek, ktetými jsou například - vodní labyrint, ohnivá jeskyně, souboj s divočáky.
Ač nemůžu říct, že by to byl horší děj, nějak jsem se u tohohle zasekla a nemohla jsem se dlouhou chvíli přemluvit, ať čtu dál. Ale mé nadšení se vrátilo a já to s úspěchem a s plnými doušky dočetla do zdárného konce.
lkjlkjDěj: Darrenův souboj s divočáky nakaženými upíří krví nedopadl zrovna podle představ a tak byl Darren odsouzený upířími knížaty k trestu smrti. Ovšem jako každý skoro ještě polodítě se i Darren zalekl čelit smrti a proto utekl se svým přítelem Kurdou Smoltem. Ovšem při útěku se strhne proud věcí, o kterých se Darrenovi nikdy ani nesnilo v těch nejhorších nočních můrách.
Šestý díl je vskutku napínavý tak, že jsem to měla přečtené skoro hnedka. Má to taky jenom něco kolem 150 stránek a děj je od začátku do konce zajímavý, takže si myslím, že nejsem sama, kdo to měl přečtené rychle.
jhjh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Lithiel Lady Lithiel | Web | 8. října 2010 v 7:11 | Reagovat

Já Upířího knížete přečetla najednou :D Darren je úžasný spisovatel, ale přiznám se, že dál než na Upířího knížete jsem se zatím nedostala :D Musím to napravit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama