Listopad 2006

Pán prstenů

29. listopadu 2006 v 19:19 | Crowley... |  Filmy,seriály,anime
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

"Jeden prsten vládne všem, Jeden jim všem káže, Jeden všechny přivede, do temnoty sváže."
S podporou neohroženého společenství spojenců a přátel se skromný hobit Frodo vydává na dobrodružnou cestu s nanejvýš nebezpečným posláním - zničit legendární Jeden prsten. Služebníci Temného pána Saurona, který stvořil všechno zlo v prstenu, Froda zběsile pronásledují. Kdyby pro Saurona prsten znovu získali, pak by byla Středozem definitivně odsouzena k zániku.
Epický příběh o boji dobra se zlem, o moci a přátelství, osobní odvaze a oběti.
Získal čtyři ocenení Akademie (Oscary - hudba, vizuální efekty, masky, kamera; nominace - získané + film, režie, můžský herecký výkon ve vedlejší roli - Ian McKellen, píseň - May it be, výprava, kostými, střih a zvuk) a vás přenese do světa nekonečné fantazie.
Pán prstenů: Dvě věže
"Válka s Mordorem, ještě zdaleka není vyhraná..."
Společenstvo se rozpadlo, ale poslání zničit Jeden prsten pokračuje. Frodo a Sam musí svěřit své životy Glumovi, pokud chtějí najít cestu do Mordoru. Zatímco se Sauronova armáda blíží, zbylí členové Společenstva se společně s lidmi a bytostmi Středozemě připravují na bitvu v Helmově žlebu.
Film získal dva Oscary (vizuální efekty, střih zvuku) a na čtyři další byl nominován (nejlepší film, výprava, střih, zvuk).

Pán prstenů: Návrat krále
"Nadešel čas rozhodující bitvy!"
Gandalf s packalem Pipinem míří do kamenného gondorského města Minas Tirith, kam se chystá hlavní Sauronův útok. Mithrandil zde narazí na výsměch správce Denethora, jeho srde upí nad ztrátou Boromira a jehož mozek je zatemněn. Rohanští zatím sbírají jízdní vojsko na pomoc Gondoru. Aragorn, Legolas a Gimli se z nouze vydávají Stezkami mrtvých pro pomoc ze záhrobí. A Frodo se Samem se pod vedením zrádného Gluma pachtí tou nejnebezpečnější cestou do Mordoru, k Hoře osudu. Souboj dobra a zla vrcholí a ze všeho nejvíc připomíná zápas chlápka, který se snaží zůstat se svou starou láskou, když náhlá touha představuje absolutní ZLO.
Po neúspěšných nominacích za předchozí dva díly se tvůrci Pána prstenů s Návratem krále konečně dočkali kýženého uznání v podobě skvostných jedenácti Oscarů, včetně toho za nejlepší film, což je rekord, který drží jen Ben Hur a Titanic. Výčet všech nominací (které se rovnají počtu získaných sošek): nejlepší film, režie, scénář, hudba, píseň (Into the West), výprava, kostýmy, masky, střih, zvuk a vizuální efekty.

Mona Lisa.... ;-)

26. listopadu 2006 v 11:42 | Crowley... |  Gotické obrázky
Tak která je lepší? :-)

A další návrhy ...

26. listopadu 2006 v 10:56 | Schwarz |  Piercingy a tetování
Tak teď zase jiná skupinka ... Takový čáraničky .... :-D
Skvělý nápis, ale mě by doma asi neprošel ... :-(
To je taky moc hezký, ale jak i Crowley řekla, byla by to hrozná piplačka ...
Na těch zádech je to taky moc hezké ...
A nakonec číča, kterou našla Crowley a já sem si jí musela uložit :-)

Další návrhy na tetování ...

26. listopadu 2006 v 10:47 | Schwarz |  Piercingy a tetování
Tak jelikož si sem Crowley nasadil ty svoje kytiny, tak já vám zase ukážu jinou skupinu tetovacích obrázků :-D

Návrhy tetování.....

26. listopadu 2006 v 2:44 | Crowley... |  Piercingy a tetování
Tak co myslíte? :-) .....

ok...další moje obrázky....

24. listopadu 2006 v 21:24 | Crowley... |  Crowleyho tvorba
Zoufale se nudím a tak vám sem vkládám další ze svých obrázků........opět prosím o schovívavost.....

No z našeho blogu to sice moc poznat není, ale Schwarz i já jsme již několik let posedlé Harrym Potterem :-) ....tak jsem ho zkusila nakreslit.......už je to, ale docela stará kresba....

a tady jsou dvě novější.....první je pokus o styl manga, který se mi moc líbí......a ten druhý....to je prostě jen obrázek.....Omluva ...

24. listopadu 2006 v 20:40 | Schwarz |  Vzkazy od nás
Chtěla bych se všem omluvit, zato, že sem nedávám poslední dobou vůbec nic, ale kámoš mi někam
zašantročil všechny moje obrázky a já nevím kde jsou :-( ale budu se snažit sem v nejbližší konečně něco
hodit ... Tak ještě jednou sorry, hlavně spoluautorce, páč pracuje na blogu zatim sama, pardon :-(
Tak teda zatim

Číča....

24. listopadu 2006 v 20:12 | Crowley... |  Gotické obrázky
Hmmm....tak jsem si malilililinkato pohrála s jedním obrázkem obrázkem číči, který jsem vám sem vkládala.....no...je to jen pokus....
originál
můj pokus
Hmm....ten černobílý je lepší...ale nudila jsem se :-)


Kočky......

23. listopadu 2006 v 17:56 | Crowley... |  Gotické obrázky
Hmmm....nevím jestli se tyhle fotky dají počítat do gotických obrázků, ale to je jedno :-)...tímto také vzdávám hold, podle mého, jednomu z nejušlehtilejších zvířat.......
Ale kočičky umí být i nebezpečné :-)

Jazýček.... :-)

20. listopadu 2006 v 21:27 | Crowley... |  Gotické obrázky
Mazec fotka......

Krásné.........

19. listopadu 2006 v 17:31 | Crowley... |  Gotické obrázky

Opět nějaké obrázky....

19. listopadu 2006 v 17:29 | Crowley... |  Gotické obrázky

Co tu chcete za články?....

17. listopadu 2006 v 11:48 | Crowley... |  Vzkazy od nás
Myslím, že titulek mluví za vše.....prosím pište do komentářu, jaké by se vám tu líbili články....co vás zajímá....o čem byste rádi četli.....my se rády přizpůsobíme :-) .....Zatím zdárek :-)

7 smrtelných hříchů

14. listopadu 2006 v 20:22 | Crowley... |  Různé
Tento článek, možná že spíše úvahu, jsem našla na nicota.blog.cz a moc děkuji za to, že jsem si ho mohla zkopírovat.......
Sedm smrtelných hříchů světa
Ať chceme, či nechceme, historie nás všechny provází den co den. Lhostejno, co děláme, jakou máme v práci pozici, jak jsme vzdělaní, či jakým způsobem vnímáme svět, všichni jsme postiženi (někdy positivně, někdy negativně) historií našeho národa, kontinentu či lidstva.
Každému Čechovi cosi hrkne v palici, když uslyší slovo "Mnichov", každý z nás aspoň trochu vnitřně (možná, že podvědomě) se zachvěje, když uvidí naše korunovační klenoty. Stejně tak se všichni tak trochu bojíme v temné uličce hloučku dvaceti rómských spoluobčanů, kteří vypadají, že s vystřelovacím nožem umí zacházet mnohem lépe, než s učebnicí zeměpisu, či matematiky a kolem kterých musíme projít, abychom dosáhli hlavního vchodu do činžáku, ve kterém bydlíme. Pokud se nám to podaří bez ztráty kabelky, tašky, dvou litrů krve, či peněženky, podvědomě pak cítíme malé vítězství a není se čemu divit.
Stejně tak, jako jsme citově vázáni k historickým událostem, které jsou nezvratné, stejně se uchylujeme ke zkušenostem, získaných z literatury, kinematografie, či jiných informačních zdrojů. Jedním z informačních zdrojů, který je stále hodně využíván je bezesporu bible. Pro mnohé je to kniha knih, pro jiné je to kus historie našeho kontinentu a naší kultury, pro mnohé cár papíru, na kterém je popsán celkem slušný smyšlený epos. Ať už patříte ke kterékoliv skupině, zajisté Vám neuniklo pojednání o sedmi smrtelných hříších světa. Osobně jsem bibli nečetl a si ani na to nebudu mít v nejbližší době čas, nicméně mé povrchní znalosti této problematiky mi sdělují, že v této publikaci jest zmínka o sedmi smrtelných hříších, kterých se lidé dopouštějí. Jsou to: obžerství, lakota, pýcha, lenost, smilstvo, závist a msta. Tento seznam jsem zplodil na základě filmu "Sedm", kde je toto téma pojato jako námět scénáře a dle mého názoru velmi kvalitně. Nebudu zde rozebírat kvality tohoto filmu, chtěl bych se zaměřit na jiný fakt, který mě v souvislosti s naší společností napadl. Není to ani tak fakt, jako spíš příměr. Když člověk čas od času sleduje naše, ale i cizí sdělovací prostředky, může tento tok informací vnímat různě.
Jsou lidé, kteří jsou v podstatě konzumenti všeho, co se jim přinese pod nos - totální konzum, naprosto vymaštěné hlavy (viz. Dřívější články na tomto serveru).
Jsou také lidé, kteří jsou naprosto nezávislí, free, cool a tvrdí, že společnost je k ničemu, že nejhorší nepřítel člověka je "státní systém", aniž by pořádně tušili, co tento pojem v kontextu jejich představ znamená a jeho výhody pochopí až v momentě, kdy tento nenáviděný systém nutně potřebují (například zásah záchranné služby první pomoci).
Asi nejpočetnější skupinou obyvatelstva jsou lidé, kteří žijí dle měřítek naší společnosti "normálně". (Tím netvrdím, že se jejich život dá nazvat normálním, je to otázka vždy jen pohledu na věc).
Ať už s tímto prostým (možná až příliš zjednodušujícím rozdělením souhlasíte, či nikoliv) myslím si, že lze na věci najít i jiný, zvláštní úhel pohledu, který bych chtěl v tomto článku prezentovat.
Při sledování každodenního dění kolem sebe se totiž neubráním pocitu, že každý z nás má v sobě hluboce zakořeněny ony hříchy světa. Všech sedm, bez výjimky. Každý z nás je občas trochu sobecký, hříšný, každý z nás občas závidí, je pyšný na něco, nebo na někoho (čehož zhusta lituje), každý se občas pořádně přežere, či se mstí. Asi je to normální a nechtěl bych na tomto místě nabádat nikoho z Vás, aby se nad sebou zamyslel, jak často a čím hřeší. To rozhodně ne. Zajímá mě četnost, respektive rozdělení těchto sedmi vlastností mezi naším obyvatelstvem. Asi by bylo zajímavé udělat takovou malou statistiku, něco jako sloupcový diagram v excelu, kdy na ose x by byly postupně vyjmenovány tyto vlastnosti a na ose y by byla abundance, s jakou se dotázaný dopouští jednotlivého hříchu. Ze získaného sloupcového grafu by se poté mohla generovat křivka, něco jako profil hříchů jednotlivých lidí, sociálních skupin, pohlaví, národů apod. Dost by mě totiž zajímal tvar takovéto křivky pro muže a ženy. Nepochybuji o tom, že tato křivka je pro obě pohlaví zcela rozdílná a její tvar lze buď nějakým způsobem exaktně zjistit, nebo ho lze postupně dedukovat, uvedu příklad.
Debilizátor. V něm se dost často vyskytují reklamy na věci, které více-či méně potřebujeme a které jsou nám přes tento nejmocnější nástroj manipulace s davem vnucovány. Pokud se zamyslíte nad stylem reklam a tím, co v nich je, pochopíte, že agenti v reklamních agenturách nejsou vůbec žádní hlupáci. Jsou to profesionálové ve všech směrech a znalost těchto lidských slabin je u nich výtečná. Například reklamy pro ženy: pokud by jste byli natolik odolní jedinci, že by jste jich shlédli hodně naráz, popř. pokud si je z historie pamatujete, jistě se neubráníte pocitu, že většina těchto reklam je nabita závistí. Proč ukazují Aqua-Aqualinea - voda, kterou když budete pít, budete jako miss! Minimum kalorií (bodeď, dyť je to voda, nic jiného). Taková pičovina, nicméně ty ženské to kupovat budou, protože každá chce vypadat jako miss, aby ostatní záviděly. Jinak si princip této reklamy nedokážu vysvětlit. Je mnoho dalších indicií, které můžete kolem sebe najít a z kterých můžete dedukovat hřích závisti u žen. Doporučuji Vám všem, aby jste si někde opatřili takový časopis Cosmopolitan (hlavně ho nekupujte, jen si ho někde na nějaké návštěvě prolistujte). Mimo to, že cca 50 % všech stran jsou reklamy, z hlavních článků zhusta vycítíte, že "My Vám dáme devět stoprocentních rad, jak…" no, a teď to vždycky stojí zato; následují věty stylu: "Kterak zničit sokyni", "Kterak ho zcela ovládnout", "Jak to udělat, aby Vám zobal z ruky", "Jak být na večírku hvězda" atp. Ze všeho jde cítit příliš mnoho agresivity. Proč? Nevím, proč nadnárodní korporace takhle pěstují agresivní chování mladé generace žen. Snad jim to umožňuje následnou lepší manipulaci s davem, ale to je otázka, na kterou by měli odpovědět jiní, psychologové…
Co se týče chlapů je zde situace jiná, nicméně nikterak růžová. Pokud by jste se pokusili analyzovat zdroje informací, které jsou řízeně posílány mužské populaci, jistě se neubráníte dojmu, že se jedná o skupinu lidí, jejichž primárním zájmem je v podstatě nic nedělat (lenost) a přežírat se (obžerství). Pýcha a smilstvo následují v těsném závěsu. Nicméně křivka četnosti hříchů mužské populace je dle mého více plochá. Řekl bych, že se ta křivka jakž-takž blíží přímce. Individuálně se toto samozřejmě liší a názory každého z vás na náchylnost jednotlivých pohlaví k jednotlivým hříchům budou zcela jistě rozkolísané. Vliv na to bude zajisté mít úzká komunita lidí, ve které se pohybujete, takže mě, prosím, nekamenujte v případě Vašich jiných zkušeností.
Podobné přirovnávání lidských vlastností a popisu jejich povah lze rovněž nalézt v knize Malý Princ od Euxipéryho. Zvláštní, jak někteří lidé kolem naprosto přesně sedí modelu domýšlivce, nebo ochlasty.
Proč ale zde bliji na papír takové myšlenky? Proč vůbec hledat v lidském chování takovéto vlastnosti? Odpověď je prostá. Zdá se mi, totiž, že naše společnosti se čím dál, tím víc ubírá směrem k degradaci lidského chování, že se ubírá směrem k obžerství, pýše, lakotě, lenosti, smilstvu, závisti a mstě…
Českou společnost dle mého názoru asi nejvíc tíží obžerství, ale zkuste, prosím, v níže uvedené anketě dle svého názoru přiřadit Váš názor o zatížení české populace mužů a žen sedmi smrtelnými hříchy světa. Výsledek bude jistě stát za zamyšlení.
Řekla bych, že za zamyšlení to jistě stojí........

Eldest - Christopher Paolini

14. listopadu 2006 v 17:11 | Crowley... |  Literatura
Eragon s dračicí Safirou právě zachránili vzbouřence před zkázou, kterou jim s pomocí zlovolných sil přichystal král Galbatorix, krutý vládce Království. Teď musí Eragon cestovat do elfského města Ellesméry, aby podstoupil výcvik v kouzlení a boji, životně důležitých dovednostech Dračího jezdce. Čeká jej jedinečná cesta, na níž poznává úžasná místa i lidi. Každý den přináší nové dobrodružství. Ale Eragonovu mysl stále sužuje zmatek a nejistota, komu může věřit.
Mezitím jeho bratranec Roran musí vybojovat jinou bitvu doma v Carvahallu - takovou, která dostává Eragona do ještě vážnějšího nebezpečí. Zardousí nakonec králova temná ruka veškerý vzdor? Možná jí neunikne ani sám Eragon....
Druhý díl trilogie Odkaz Dračích jezdců
Zdroj: Oficiální text distributora

Eragon - Christopher Paolini

14. listopadu 2006 v 17:03 | Crowley... |  Literatura
Když Eragon najde v lese modrý kámen, myslí si, že chudého farmářského chlapce potkalo štěstí; možná za něj koupí maso na zimu pro svou rodinu. Ale když se z kamene vyklube dračí mládě, Eragon si brzy uvědomí, že narazil na odkaz, skoro tak starý, jako je samo Království.
Jeho prostý život se přes noc roztříští a on je vržen do nového, nebezpečného světa osudu, kouzel a moci. Pouze se starodávným mečem a radami moudrého vypravěče musejí Eragon s dračím mládětem zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v Království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranice.
Dokáže Eragon převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud Království možná leží v jeho rukou....
První díl z trilogie Odkaz Dračích jezdů....
Zdroj: Oficiální text distributora

Foo Fighters

13. listopadu 2006 v 19:43 | Crowley... |  Hudba
Americká rocková skupina Foo fighters byla založena na konci roku 1994. Jejím zakládajícím členem byl Dave Grohl, který dříve bubnoval v legendárních "Scream" a snad ještě legendárnější "Nirvaně". Po založení Foo fighters se Dave přeorientoval na hraní na kytaru a zpěv. Tehdy se povídalo, že v Davově nové skupině nebude chybět Krist Novoselic (bass kytarista Nirvany), Dave se ale rozhodl pro Pata Smeara ( ex-Germs a čtvrtý člen Nirvany při jejím posledním turné) a Novoselic si šel svou vlastní cestou ( skupina Sweet75). Třetím členem se stal Nate Mendel - bass kytara a čtvrtým členem bubeník, William Goldsmith. Poslední dva jmenovaní spolu hrávali ve skupině "Sunny day real estate". Živě se skupina představila poprvé 3. března 1996 v klubu Satyricon v Portlandu
První album skupina vydala v červnu roku 1995 ( Nahrál jej Dave jen s nepatrnou pomocí kytaristy Grega Dulliho, během osmi dnů nahrál 15 písní!!! Písně měl Dave ale připraveny ještě v době, když bubnoval v Nirvaně. Jejich nahrání bylo ale realizováno až po sebevraždě Kurta Cobaina ). Album se jmenovalo stejně jako skupina - Foo fighters ( Foo fighters = označení pilotů bojových letadel z druhé světové války, kteří údajně viděli UFO, nebo-li těžce definovatelné objekty pohybující se po obloze). Skupina spolupracovala s nahrávací společností Roswell/Capitol Records ( Roswell nebyla opravdová nahrávací společnost, založil ji Dave Grohl, aby měl větší kontrolu nad svou tvorbou. S Capitol Records se Foo's rozešli před nahráváním třetího alba - There is nothing left to lose). Po vydání alba se hodně diskutovalo o písních jako "I'll Stick Around" - které byly údajně napadením Cobainovy vdovy, Courtney Love. Což si samozřejmě media nemohla nechat ujít… Refrén písně I'll Stick Around, kde se zpívá - "I don't owe you anything" ( nevděčím ti za nic) a i celý zbytek textu se zdál být útokem proti Courtney. Ale dost dobře se nedalo argumentovat jen s pouhými náznaky v textu písně. Z alba Foo fighters byly rozhodně nejúspěšnější písně - This Is A Call, I'll Stick Around a Big Me.
Během nahrávání druhého alba "The Colour And The Shape" odešel od skupiny bubeník William Goldsmith, který byl později nahrazen Taylorem Hawkinsem ( předtím jezdil Taylor na koncertní šňůry s Alanis Morissette). Album bylo vydáno v roce 1997 a bylo opravdu netrpělivě očekáváno jak kritiky tak i fanoušky, kteří stále nevěděli, co mohou od Foo's čekat. Kritici po vydání řekli: Je to další tvrdé a na poslech obtížné album, jsou zde rytmické písně, které jsou odlehčením od skupiny hrající velmi chytlavé melodie ( dle mého názoru, tuším, že můj názor nikoho nezajímá :-), je tohle album to nejlepší, jaké Foo's kdy nahráli. Ale já samozřejmě nejsem žádný kritik, jen obyčejný fanoušek). Líbily se jak rychlé písně - Monkey Wrench, My Poor Brain atd., tak i pomalé Walking After You, My Hero atd. Po vydání TCATS od skupiny odešel Pat Smear. Šuškalo se, že na vině je zde Dave Grohl, se kterým se Smear údajně před odchodem pohádal. V hádce mělo jít o přílišnou aroganci Davea. Ale jak všichni víme, nikdo není nenahraditelný a tak na Smearovo místo nastoupil Franz Stahl. V roce 1998 nahrál Dave soundtrack k filmu " Paul Schrader's Touch".
Těsně před dokončením velmi úspěšného třetího alba "There Is Nothing Left To Lose" odešel ze skupiny Franz Stahl a tak měla skupina Foo fighters chvíli jen tři členy. Psal se rok 1999. Před dokončením alba uzavřeli Foo's smlouvu s RCA Records. Tohle album přineslo skupině opravdu velkou slávu. Megahit "Learn To Fly" se umisťoval na nejvyšších příčkách snad ve všech světových hitparádách. Dave se později přiznal, že složit tuhle píseň byla chyba. Dodávala skupině popovou image, o kterou však nestáli. Pravda je, že jejich nahrávací společnosti tenhle fakt zřejmě nijak nevadil. Slavná ale nebyla jen Learn To Fly…z dalších jsou to Stacked Actors, Breakout, Generator, Aurora, Next Year atd. Nového člena si Foo's našli ještě v roce 1999. Je jím Chris Shiflett ( Poprvé živě s Foo's 12. října 1999). V sestavě Grohl/Mendel/Hawkins/Shiflett hrají FF dodnes.
Po albu TINLTL si dali Foo's pauzu. Příčin prý bylo mnoho. Snad nejpodstatnější příčinou ale bylo Daveovo vedlejší angažmá ve skupině Queens of the stone age, kde se opět představil v roli bubeníka ( Davea ve QOTSA můžeme zahlédnout v klipu k písni "No One Knows") S touto skupinou Dave objezdil i turné na podporu alba "Songs for the deaf". Další příčinou byly i zdravotní potíže bubeníka Taylora Hawkinse, který se předávkoval antidepresivy. Dave tehdy řekl: "Taylor jen udělal hloupou chybu (minulý rok). On není žádný darebák. Velkým překvapením pro mě bylo především to, že se to vůbec stalo. Tohle všechno beru jako jednu hloupou chybu. On byl opravdu v koncích (blízko smrti). Ale teď už je mu fajn. Chce to čas, ten je spolehlivý. Taylor je můj nejlepší kamarád a něco takového se prostě někdy stává." Po této události se ve společnosti živě diskutovalo o rozpadu skupiny.
Naštěstí se nic takového nestalo a Foo's, i s Daveovými zkušenostmi z účinkování ve skupině Queens of the stone age, konečně dokončili čtvrté album "One By One" ( vydáno 22. října 2002 ). O tomto albu mluví Dave jako o jejich nejlepším. Konečně si pevně stojí i za svými texty, na rozdíl od těch předchozích. Na tomto albu je jedenáct písní, opět mix drsných a pomalejších rockových melodií. Píseň "All my life" se dokonce stala nejlepší rockovou písní roku 2002 ( nejlepší hardrockový výkon). Šestou píseň s názvem "Tired of you" plánovali Foo's nahrát s pomocí orchestru, nakonec ale dali přednost geniálnímu kytaristovi Brianu Mayovi ( Queen ), který dodal této písni správný šmak. Na albu One by One si zkrátka každý najde to své, oblíbené…
Momentálně připravuje Dave další vedlejší projekt s ním též kytarista Zwan, Matt Sweeney a producent Foo Fighters Adam Kasper. Projekt nese název Probot a prý má blízko k heavymetalu. Chris Shiflett, kytarista skupiny Foo Fighters, spolu se svým bratrem Scottem Shiflettem, a baskytaristou Petem Paradem, nahráli celkem více než 20 písní pro připravovaný vedlejší projekt. Chrisova skupina se jmenuje Jackson (pozn. El Capitan - kapela lehce změnila složení a zároveň i název - Jackson United).
Zdroj: foofighters.webz.cz

Pár odkazů na klipy:
www.youtube.com/watch?v=Pd_p1A7WVNs .....Best of you
www.youtube.com/watch?v=oR5b8OmkASs .....Times like these

Baf :-D

13. listopadu 2006 v 13:23 | Schwarz |  Vzkazy od nás
Tak už mám možná v pořádku comp. Neví se to jistě, ale doufám, že už to bude v poho.
Tak zatim

Kreslená dvojčata......

11. listopadu 2006 v 13:59 | Crowley... |  Tokio Hotel
Zdroj: viz. obrázky....

Moje obrázky.....

9. listopadu 2006 v 17:59 | Crowley... |  Crowleyho tvorba
Hmmmm.....po hodně dlouhém rozmýšlení, jsem se rozhodla (a mám i povolení od Schwarz :-D), že sem vložím některé své obrázky......kreslím pouze tužkou, ale opravdu nejsem malíř a ani nemám umělecké vzdělání, tak mě prosím neukamenujte(sama vím, že jsou hrozné).....
Tady jsou první dva a jsou staré asi 3 roky....pokud čtete Terryho Pratchetta tak víte, že je to Krysí Smrť....pokud ho nečtete, tak je to jako lidská smrtka, ale chodí si pro hlodavce :-)