Bez názvu (slash).......by Crowley...

31. října 2006 v 20:05 | Crowley... |  Jednodílné povídky TH
Tak po nějaké době vkládám opět povídku.......ale malé upozornění....je to pokus o takový lehčí slash, takže pokud tomuto žánru nefandíte, nečtěte to.......a ještě k názvu...nic mě nenapadlo, takže jednoduše bez názvu :-)

Bill se v rychlosti zvedl od společného stolu a svižným krokem zamířil na toaletu. V tu chvíli ho nezajímalo, že na něj zírají nejen všichni u jejich stolu, ale i půlka hotelové restaurace, kde v tu chvíli seděli.
Když rozrazil dveře od toalet, nejdříve zkontroloval jestli je sám. Poté se rukama zapřel o umyvadlo a zadíval se na sebe do zrcadla. Absolutně nechápal, co se to s ním děje. Už po několikáté se přistihl, jak zírá na Toma. Na tom by nebylo nic divného, jsou to dvojčata, přirozeně vyhledávají pohled toho druhého, ale Bill se přistihl, že se na bratra díval jinak než na sourozence a to ho děsilo nejvíc. Děsilo ho, jak moc ho Tom přitahuje. Děsilo ho, že se na bratra dívá, doslova, jako na objekt touhy. V noci ho tížily představy a ve dne se v bratrově přítomnosti jen s těží ovládal.
Dveře od toalety se s nepatrným skřípnutím opět otevřeli a do místnosti vstoupil Tom. Bill, který měl sklopenou hlavu ho ale neviděl.
"Proč si tak vystřelil?" Bill při zvuku Tomova hlasu nadskočil a zadíval se do zrcadla, kde mohl jasně vidět bratrův odraz jak nejistě stojí u dveří. Nemohl se mu podívat do očí, proto raději opět sklopil hlavu.
"Tak děje se něco?" Ptal se Tom znovu o něco naléhavěji.
V Billově nitru probíhal boj. Strašlivá touha vše Tomovi říct se přela se zdravým rozumem. Je to přeci můj bratr! Nemůžu mu říct, že mě přitahuje a cítím k němu něco víc než jen bratrskou lásku! Stále si Bill opakoval, ale touha to ze sebe všechno dostat pomalu vítězila.
"Tome…" začal Bill, ale nevěděl, jak to má říct. Tohle bylo tak absurdní!
"Ano?" Pozvedl bratr obočí a zvědavě se na bratra, který k němu byl stále zády, zadíval.
Bill bojoval sám se sebou, ale stále nemohl najít ta správná slova. Nakonec pěvně zavřel oči a začal.
"Já….nevím jak to mám říct…ale…vím, že je tohle nesmyslná situace….a docela to komplikuje fakt, že jsme bratři, ale…." Bill se zasekl. To prostě nejde!
"Ale?" pobízel ho bratr netrpělivě.
"Ale…..asi k tobě cítím něco víc než jen sourozeneckou náklonnost." Tak a je to venku. Pomyslel si Bill. Ale místo pocitu úlevy, se mu útroby stáhly v očekávání, co bude následovat. Stále se neodvážil bratrovi podívat do očí. Hlavu měl vtaženou mezi rameny, oči pevně zavřené a prsty křečovitě svíral okraj pultu ve kterém byla zapuštěna řada umyvadel. Čekal všechno, čekal nadávky, čekal opovržení, ale nečekal tísnivé ticho. V uších mu hučela krev a on nebyl schopen se pohnout. Byl tak ztuhlí v křeči, že přeslech i tiché cvaknutí, jak Tom zamykal dveře.
Bill už nemohl vydržet to ticho a tak otevřel oči a při pohledu do zrcadla je úlekem rozšířil. Tom stál přímo za ním a usmíval se. Bill se napřímil a se sklopeným zrakem se otočil na svého bratra. Stáli teď necelý půl metr od sebe.
Bill zvedl pohled a okamžitě se střetl s tím bratrovým. Stále nechápal jak se může Tom takhle bezstarostně usmívat. Ale ten úsměv ho lákal. Lákaly ho bratrovi plné rty. Konečně chtěl poznat jak chutnají. A taky že jim podlehl. V jednom okamžiku se neudržel a zrušil tu půlkrokovou vzdálenost mezi nimi a na okamžik se přitiskl na Tomovi rty. Čeho si ovšem nevšiml bylo to, že bratr k němu vykročil ve stejném okamžiku s naprosto stejným záměrem. Bill se lekl sám sebe a tak od Toma v rychlosti uskočil až narazil o umyvadlo. Ale také toho ihned zalitoval. Ten jediný letmý dotek Tomových hebkých rtů mu způsoboval slabost v kolenou.
"Já…o-omlouvám se!" vykoktal v rychlosti a nepatrně se začervenal.
"Za co?" Billa začínal Tomův úsměv provokovat.
"Za ten polibek." Dělá si ze mě snad legraci?
"Za ten se přeci nemusíš omlouvat. Já jsme tě taky políbil. Napadlo nás to v tu samou chvíli." Bill zalapal po dechu. Tak proto se Tom pořád usmívá? Proto Billem neopovrhuje? Cítí snad to samé? Billovi vyplula na povrch spousta otázek.
"Tome?" To bylo jediné co ze sebe byl schopný dostat. Tom sklopil pohled a už se neusmíval.
"Nemysli si, že jsem si nevšiml, jak si se na mě poslední měsíce díval. Lhát možná umíš dobře, ale ne mě. Oči tě prozradily vždycky. Troufám si říct, že já jediný jsem schopný z nich vyčíst vše, co se ti honí hlavou." Tom zvedl hlavu a zadíval se bratrovi do očí. Pomalu zvedl ruku, lehce přejel Billovi po linii lícních kostí a plynule přešel na rty, ze kterých celou dobu nespustil oči a jen zlehýnka se jich dotkl. Bill lehce pootevřenými ústy vydechl a přivřel oči. Bratrův dotek byl pro něj jako zásah bleskem.
Tom svěsil ruku opět podél těla.
"Ale ty sis na mě nikdy ničeho nevšiml, že?" Bill překvapeně vykulil oči, ale nic neřekl a tak Tom pokračoval.
"Myslel jsem si to. Sice jsi dobrý lhář, ale přede mnou se přetvařovat neumíš a vidíš jaký já jsem pokrytec? I když jsem věděl, co se v tobě odehrává. I když jsem věděl, jak moc se trápíš. Nikdy jsem nepřiznal, že cítím to samé. Nikdy jsem nenechal své emoce vyplout na povrch tak moc, abys byl schopný něco zaregistrovat." Bill zalapal překvapeně po dechu a nevěděl co říct. Takže opravdu Tom cítí to samé?
"Tome, to myslíš vážně?" Zeptal se nevěřícně Bill. Tom s naprosto vážným výrazem přistoupil těsně k bratrovi a rukama se zapřel o umyvadlo za ním. Lehce se k němu naklonil a šeptl mu přímo do ucha.
"Naprosto." Nadechl se bratrovi vůně, která ho vždy doháněla k šílenství, když byl příliš blízko. Nebyla nijak výrazná a proto musel být opravdu blízko, aby jí cítil.
Když Bill ucítil na svém uchu závan horkého vzduchu z bratrových úst, které stále spočívali nebezpečně blízko jeho krku, měl co dělat, aby se mu nepodlomila kolena.
Tom sklonil hlavu o pár centimetrů níž a jen zlehýnka se dotkl rty bratrovi citlivé kůže na krku. Když cítil jak se Bill nepatrně zachvěl, přidalo mu to odvahy a po krku mu přejel špičkou jazyka. Bill se sípavě nadechl a to přimělo Toma k další činnosti. Bratrovu jemnou kůži na krku lehce stiskl mezi zuby a poté na ono místo políbil s větší razancí než poprvé. Billovi unikl slaboulinký sten skrz sevřené rty. Tom okamžitě bratrova ústa vyhledal svými. Nikam nespěchali. Nejprve si chtěli vychutnat ten absolutní dotyk. Tomovi ruce již dávno nebyly nečinně opřeny o umyvadlo, ale hladily každičké místo bratrova těla, stejně jako Billovi ruce.
Ve chvíli kdy Bill lehce skousl bratrův spodní ret, pootevřel Tom ústa. Bratr toho okamžitě využil a pronikl dovnitř jazykem. Tom se nijak nebránil, ale na chvíli zůstal pasivní a nechával Billa ať prozkoumává jazykem každičký kout jeho úst. Když po chvíli přejel Bill bratrovi jazykem po linii rtů, Tom to nevydržel a zapojil se do té vášnivé hry také.
Tom chytil Billa za zadek a kousek ho nadzvedl tak, aby dosedl na okraj umyvadla a on si mohl stoupnout mezi jeho stehna. Bill se jen pousmál, stehny bratra stiskl a vrhl se na něj s ještě větší vášní. Teď už mu nestačili jen rty a vzájemná hra jazyků. Nyní se Bill vrhl na bratrův krk, kde Tomovi po pár okamžicích zůstávaly zřetelné stopy po bratrových zubech.
"Bille,… kroť se trochu.." vysoukal ze sebe přerývaně Tom, ale bez výsledku. Na to, aby se Bill uklidnil byl moc vzrušený. A nebyl sám. Mohl to zřetelně cítit ve chvíli, když vsunul koleno mezi bratrovi nohy.
Ale to už se Bill rukama vrhal pod bratrovo volné tričko. Tom cítil bratrovi jemné prsty snad všude. Ve chvíli, kdy nebyl Tom schopen pohybu, Bill seskočil z umyvadla a vyměnil si s bratem místo, takže teď to byl Tom, kdo se opíral o umyvadlo.
Bill jedním pohybem strhl bratrovi triko a začal se ústy věnovat jeho plochému břichu a prsty ho hladil všude, kam jen dosáhl.
Když bylo Tomovo břicho plné vlhkých cestiček po bratrových rtech a jazyku, Bill se přesunul víš a pro změnu se věnoval bratrovým bradavkám. Když vzal jednu mezi zuby a lehce stiskl, Tom se neubránil slabému výkřiku. Přinutil Billa napřímit se a chtěl mu oplatit jeho laskání.
Mezitím, co Tom vysvlékl bratrovi triko a věnoval se jeho tělu, Bill poslepu šátral po sponě Tomova opasku. Když to bratr zaregistroval, neubránil se uchechtnutí.
"Nečekal bych, že to budeš ty, kdo na tu půjde takhle rychle." Neodpustil si poznámku. Bill se mu jen podíval do očí, ďábelsky se usmál a v tu samou chvíli se ozvalo slabé žuchnutí Tomových kalhot o zem.
Bill se střetl s bratrovým pohledem a okamžitě se přisál na jeho rty. Jakmile Tom pronikl jazykem mezi ty jeho, bratr mu jazyk lehce skousl. Billovi prsty pomalu zajížděli za okraj bratrových trenýrek, ale v tu chvíli….
"Tak sakra otevřete už ty dveře!!! Někdo by si taky rád došel na záchod!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barčinqa barčinqa | Web | 31. října 2006 v 21:03 | Reagovat

huste....=o)

2 veruna veruna | E-mail | 12. listopadu 2006 v 19:35 | Reagovat

Tak to je fakt síla...

3 werzaa werzaa | E-mail | Web | 31. prosince 2006 v 16:38 | Reagovat

no konečně něco noirmálnějšího a šťastnějšího:))))))jen tak dal...:D:D:D

4 Sigrid Sigrid | Web | 28. ledna 2007 v 16:38 | Reagovat

Tak to nema chybu! Jani ty vis jak reaguju na tyhle povidky...Ted kdyz je zase uvidim na nejaky fotce u sebe bude moje fantazie pracovat naplno! Ale dost husty....Kdybych byla chlap tak se mi postavi..... :o)

5 bisrtty bisrtty | E-mail | 9. března 2007 v 14:58 | Reagovat

Ve chvíli kdy Bill lehce skousl bratrův spodní ret, pootevřel Tom ústa. Bratr toho okamžitě využil a pronikl dovnitř jazykem. Tom se nijak nebránil, ale na chvíli zůstal pasivní a nechával Billa ať prozkoumává jazykem každičký kout jeho úst. Když po chvíli přejel Bill bratrovi jazykem po linii rtů, Tom to nevydržel a zapojil se do té vášnivé hry také. /// pane bože tak to je hnus a to to je jenom nahodna věta oni to čist holka spatně bysi dopadla:D:D:D

6 Crowley... Crowley... | 9. března 2007 v 18:59 | Reagovat

Ale to nepíšu jenom já :-D ...na netu toho jsou mraky :-D ...tohle jen slabej odvárek toho co se dá najít na netu :-) ....

7 Anette Anette | 31. března 2007 v 15:17 | Reagovat

To je fakt,tohle je taková velice povedená oddechovka!;)

8 Anette Anette | 31. března 2007 v 15:18 | Reagovat

Ale docela by mě zajímalo,jak by se chovali,kdyby četli někdy nějaký slash,nebo alespoň povídku s twincestní tématikou...:D

9 danuška danuška | 5. dubna 2007 v 16:16 | Reagovat

tak to je brutus.....:D:D:D:D:D:D:D a souhlasim se sigrid. kdybych byla chlap tak se mi postaví:)

10 Katschenulinka Katschenulinka | 6. května 2007 v 15:34 | Reagovat

no tak to je hustota... :D souhlasim s danuškou a Sigrid,....:D jen tak dál hezky píšeš...:)...

11 danushka danushka | E-mail | Web | 20. května 2007 v 14:28 | Reagovat

že jo ??? xD je to hustý :-) :D

12 bisrtty bisrtty | E-mail | 5. června 2007 v 9:00 | Reagovat

no ja to nikde nevidela ale tak totu je fakt brutusss..:D jo a jinak skut ste?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama